GİZLİLİK POLİTİKASI

ŞENPA YAPI MARKET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞENPA YAPI MARKET San. ve Tic. Ltd. Şti. Web sitesi; www.senpayapi.com adresi ve alt sayfaları üzerinde çalışan programlar aracılığıyla, ziyaretiniz esnasında sizden, ziyaretiniz ya da alışverişleriniz hakkında bazı bilgiler talep edilmekte ve toplanmaktadır.

Talep Edilen Bilgiler;

Sitemiz genelindeki formları doldurarak bize gönderdiğiniz;
– Kişisel Bilgiler
– Fatura bilgileri
– İrtibat bilgileri (Adres, Telefon-Fax, e-Mail)
– Kredi kartı bilgileri

gibi bilgiler, sadece sizin kontrolünüzde tarafımıza ulaştırılabilir. Bu bilgiler 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sitemizde ya da sitemize bağlı hiçbir veritabanında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sadece alışveriş esnasında, Bankalarca bize tahsis edilen Sanal POS sistemi üzerinden, satınalma işleminizin gerçekleşebilmesi için kullanılır.

Toplanan bilgiler;
– IP adresi
– Tarayıcı özellikleri
– Ziyaret tarihi
– Ziyaret edilen sayfalar
– Ziyaret sayısı
– Ziyaret ettiğiniz sayfalar,

v.b. bilgiler, programlarımız tarafından sitemizin ve bilgilerinizin güvenliği için otomatik olarak toplanmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. Bu bilgiler tarafımıza tarayıcınız tarafından otomatik olarak gönderilmektedir.

Sitemiz herhangi bir çerez uygulaması içermemektedir.

Güvenlik

Web sitemiz üzerindeki veri güvenliği, GlobalSign 128 Bit güvenlik sertifikasıyla korunmaktadır. Bu sertifika aynı zamanda ziyaret ettiğiniz sayfaların tarafımıza ait olduğunu da doğrulamaktadır.

Alışveriş

Sitemiz üzerinden kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişlerinizde  Bankaların Sanal POS sistemi kullanılmaktadır. Tüm kredi kartı işlemleri Bankaların güvencesiyle gerçekleşmektedir.

E-Posta

www.senpayapi.com hiçbir müşterisinden e-posta yoluyla bilgi talep etmemektedir.

Senpayapi.com gizlilik İlkeleri üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.